O mnie

20160713_132133                        Dzień dobry, cześć i czołem, drogi Czytelniku mojego skromnego bloga. Jeśli zawitałeś to tej sekcji, to zapewne chcesz się czegoś więcej dowiedzieć o osobie prowadzącej tego bloga. Zatem, bez zbędnych wstępów, oto kilka rzeczy, które być może Cię zaciekawią.

 1. Mam na imię Megan. I nie, nie pochodzę z USA czy innego anglojęzycznego kraju. Jest to moje „drugie imię”. I bardzo je lubię, dlatego też często się nim przedstawiam.
 2. Mieszkam w Trójmieście ale pochodzę z Krakowa.
 3. Z wykształcenia jestem nauczycielem języka angielskiego/lingwistą, technikiem hotelarstwa, charakteryzatorem i wizażystką.
 4. Pracowałam przez trzy lata w Empiku.
 5. Na moim blogu znajdują się głównie moje opinie na temat filmów, książek, koncertów, eventów w jakich biorę udział.
 6. Jestem osobą kreatywną. Piszę, znam się na rynku wydawniczym, muzycznym i eventowym.
 7. W wolnych chwilach ubieram zbroję i idę walczyć ;), chodzę do kina, teatru czy biorę udział w różnego rodzaju eventach sportowo-kulturalnych i czasem zdarza mi się nakręcić jakiś filmik.
 8. Jestem pasjonatką podróży małych i dużych.
 9. Umiem porozumieć się w językach: angielskim, niemieckim, hiszpańskim i portugalskim.
 10. Znam podstawy mandaryńskiego, rosyjskiego, włoskiego, greki i łaciny. Rozumiem język francuski, ale za Chiny bym się nie porozumiała.
 11. Jestem osobą towarzyską, ale czasem ludzie doprowadzają mnie do szewskiej pasji.
 12. Gram na didgeridoo ( Australijski instrument dęty). I uwielbiam Australię i Nową Zelandię. Są to dwa z Top 10 krajów, w których chciałabym kiedyś zamieszkać.
 13. Trenowałam sztuki walki. Teraz trenuję walkę na miecze i crossfit.
 14. Uwielbiam książki naukowe. Czytam ich naprawdę dużo i lubię wyciągać wnioski z tego, co czytam.
 15. Star Wars, Marvel/DC, Lord of the Rings to jedne z moich ukochanych uniwersów.

„Nigdy, przenigdy nie zapominaj, że kiedyś byłeś dzieckiem. Bo jeśli zatracisz się w „byciu dorosłym” możesz bardzo wiele rzeczy przegapić.”

” Jest wiele zła na tym świecie. Dlatego ty, zawsze okazuj dobroć. Ludzie boją się dobroci, bo ma ona siłę by zjednywać nawet najgorszych wrogów.”

” Uśmiech sprawia, że stajesz się piękniejszy. Dlatego by nie mieć kompleksów, zawsze się uśmiechaj.”