O mnie

20160713_132133                        Dzień dobry, cześć i czołem, drogi Czytelniku mojego skromnego bloga. Jeśli zawitałeś to tej sekcji, to zapewne chcesz się czegoś więcej dowiedzieć o osobie prowadzącej tego bloga. Zatem, bez zbędnych wstępów, oto kilka rzeczy, które być może Cię zaciekawią.

 1. Mam na imię Megan. I nie, nie pochodzę z USA czy innego anglojęzycznego kraju. Jest to moje „drugie imię”. I bardzo je lubię.
 2. Mieszkam w Trójmieście ale pochodzę z Krakowa. I czuję się rodowitym Hutasem (urodziłam się w Nowej Hucie, stąd ta nazwa 😉 )
 3. Z wykształcenia jestem nauczycielem języka angielskiego, technikiem hotelarstwa i tłumaczem ( jeszcze bez pieczątki, ale może kiedyś ją sobie wyrobię 😉 )
 4. Z zamiłowania piszę o książkach, filmach i muzyce.
 5. Piszę też opowiadania i książki, lecz jeszcze nie mogę się nazywać autorem, bo nic nie wydałam. Ale kto wie. Może w przyszłości to się zmieni.
 6. W wolnych chwilach, strzelam z łuku, chodzę do kina, teatru czy biorę udział w różnego rodzaju eventach sportowo-kulturalnych i czasem zdarza mi się nakręcić jakiś filmik.
 7. Jestem podróżnikiem-amatorem. Uwielbiam poznawać nowe miejsca i ludzi.
 8. Umiem się posługiwać pięcioma językami: angielskim, niemieckim, portugalskim, fińskim i hiszpańskim.
 9. Znam podstawy mandaryńskiego, rosyjskiego, greki i łaciny.
 10. Jak można się domyślić, jestem towarzyską osobą.
 11. Gram na etnicznych instrumentach takich jak didgeridoo ( Australijski instrument dęty), djemba ( rodzaj bębna) i kiedyś uczyłam się grać na berimbau ( taki brazylijski łuk, na którym się gra).
 12. Trenowałam sztuki walki.
 13. Jestem strasznym nerdem, jeśli chodzi o książki, Star Wars i komiksy ( zwłaszcza Marvel i DC).

I chyba tu skończę.

Niech moc będzie z Wami, drodzy.

„Do or do not. There is no try.”