Episode #302: „Matka” S.E. Lynes – ta książka pozostaje w pamięci na długo.

matka

Tytuł : „Matka”

Autor: S.E. Lynes

Wydawnictwo: Vesper.

Liczba stron: 324.

Christopher nie skrzywdziłby nawet muchy. W każdym razie nie celowo. Nadal w to wierzę. Nawet pomimo tych wszystkich wydarzeń.

Christopher Harris jest samotnym chłopakiem. Chłopakiem, który nigdy nie pasował do swojej rodziny i od zawsze czuł, że coś go w życiu omija. Aż do dnia, w którym odkrył aktówkę na strychu domu rodzinnego. Poznał wówczas sekret o swojej matce. Tego dnia wszystko się zmieniło. Oto w końcu Christopher ma szansę na szczęście. Szczęście, którego będzie bronił za wszelką cenę. A jaką cenę ty byłbyś skłonny za idealną rodzinę?

Jest to jedna z tych książek, które szokuje, daje do myślenia i przede wszystkim trzyma w napięciu do ostatniej strony. Zaufałam wydawnictwu Vesper, bo wiedziałam, że nie wydają oni byle czego. I tym razem się nie zawiodłam. Mimo, iż sama historia wydaje się być oklepana i znana, to sposób, w jaki autorka postanowiła ją przedstawić zaskakuje i porywa od pierwszej do ostatniej strony.

Myślałam, że już nie wiele mnie zaskoczy, jeśli chodzi o thrillery. A tu bardzo miło zostałam zaskoczona i polecam tę książkę fanom gatunku, zwłaszcza, że jest to historia  z którą każdy może się w pewnym stopniu utożsamić.

Z czytelniczym adieu,

Meg.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s